اخبار

ریاحی: ترکیب تیم ملی اسکیت این لاین استانت ایران مشخص شد

مربی تیم ملی اسکیت این لاین استانت ایران گفت: ترکیب 3 نفره تیم ملی برای حضور در رقابت های جهانی مالزی مشخص شد./ یکشنبه 15 آذر

agressv

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکیت، حمیدرضا ریاحی با اشاره به این مطلب افزود: برای نخستین بار و به صورت رسمی تیمی متشکل از اردشیر قوانلوپور، علیرضا ارزانلو و محسن اسکندری به رقابت های جهانی این لاین استانت (اگرسیو) اعزام خواهند شد که امیدواریم این حضور با ثبت عملکردی خوب از سوی ورزشکاران ایرانی همراه باشد.

وی ادامه داد: مسابقات جهانی فایز از 27 تا 29 آذر در لنکاوی مالزی برگزار می شود و ما با هدف آمادگی بهتر جهت حضور در مسابقات جهانی winter crash هلند در سال 2016 و مسابقات آسیایی سال آینده که به احتمال فراوان در چین برگزار خواهد شد، پا به این میدان خواهیم گذاشت هر چند که تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا در همین میدان نیز شایستگی های خود را به نمایش گذاشته و توانمندی ورزشکاران ایرانی را در این رشته به اثبات برسانیم.

مربی تیم ملی اسکیت این لاین استانت ایران خاطر نشان کرد: نفرات انتخاب شده از بهترین نفرات ایران به شمار می روند و همواره در رقابت های برگزار شده آمادگی و توانمندی خود را به اثبات رسانده اند. این نفرات هم اکنون نیز تمرینات سخت و نفس گیری را دنبال می کنند اما متاسفانه سردی هوا تا حدودی شرایط تمرین را سخت کرده و احتمال مصدمیت را نیز افزایش داده است.

وی گفت: در حال حاضر تنها مشکل تیم ملی مصدومیت محسن اسکندری است اما تلاش می کنیم وی در کنار سایر نفرات با آمادگی حداکثری عازم این رویداد مهم جهانی شود.

ریاحی در مورد تعداد کشورهای شرکت کننده و قدرت های برتر این رشته گفت: بر اساس آخرین اطلاعات بیش از 30 کشور دنیا راهی مالزی خواهند شد تا از اعتبار و حیثیت خود دفاع کنند. اما پیش بینی ما این است کشورهایی از جمله تایلند، مالزی، آمریکا ، ژاپن ،ایتالیا ،اسپانیا ، برزیل، روسیه، انگلستان و چند کشور دیگر سکوهای قهرمانی را نشانه رفته باشند.

وی تاکید کرد: این آخرین مسابقه رسمی در سال 2015 خواهد بود و طبیعی است که تمام قدرت های مطرح این رشته خود را به مالزی برسانند تا برای کسب عنوان نخست با هم به رقابت بپردازنند اما همانطور که گفتم می رویم تا شایستگی ها و توانمندی ورزشکاران ایران را به اثبات برسانیم.

گفتنی است تیم ملی اسکیت این لاین استانت ایران 24 آذرماه راهی مسابقات جهانی مالزی خواهد شد.